Spier PS vin til 39 kr. og Kohberg brød til 12 kr. - Se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Juelsminde og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Netto, Rema 1000, Spar og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier PS vin til kun 39 kr.

DagliBrugsen har et godt tilbud på Spier PS vin fra Sydafrika. En flaske på 75 cl kan blive din for kun 39 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 13. august.

Netto: Kohberg brød til kun 12 kr.

Netto tilbyder Kohberg brød, herunder solsikkerugbrød, grov café sandwich eller yoghurtboller, til en pris på kun 12 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 1. august til fredag den 7. august.

Rema 1000: Schulstad Det Gode brød til kun 10 kr.

Hos Rema 1000 kan du få Schulstad Det Gode brød til en skarp pris på kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra søndag den 2. august til lørdag den 8. august.

Spar: Karen Volf Kammerjunkere til 18 kr.

Spar har et tilbud på Karen Volf Kammerjunkere, hvor du kan få en pose på 400 g for kun 18 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

SuperBrugsen: Cheasy yoghurt til kun 10 kr.

SuperBrugsen tilbyder Cheasy yoghurt i forskellige varianter til en pris på kun 10 kr. for 1 kg. Tilbuddet gælder fra fredag den 31. juli til torsdag den 6. august.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler